خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

برنامه سطح “A” دانش کاربردی در سطح دکترا

برنامه آموزش از راه دور IGI شما برنامه‌ای شخصی‌سازی شده خواهد بود که صرفا برای شما توسط شما و مشاورتان طراحی شده است. این انعطاف‌پذیری در برآوردن نیازهای شما به ندرت در سایر برنامه‌های آموزش از راه دور دیده شده است.

برنامه ما همه دانشجویان را به خواندن موضوعات یکسان و استفاده از سایر کتابها و مواد آموزشی همانند سایر دانشجویان ملزم نمی‌کند. برنامه‌های سطح “A” دانش کاربردی آنلاین ما برای شما طراحی شده‌اند. این برنامه‌ها بصورت فردی طراحی شده‌اند تا نیازهای شما را برآورده کرده و به شما در رسیدن به اهداف حرفه‌ای و شخصی کمک کنند. اگر می‌خواهید از تلاش‌های‌تان بیشتر از حالت عادی نتیجه کسب کنید، برنامه‌های سطح “A” دانش کاربردی IGI همان برنامه‌هایی هستند که به دنبال آن هستید.

برنامه سطح “A” دانش کاربردی برای رشته‌های مختلف ارایه شده و دانشجویان را برای کار پیشرفته تحقیقاتی، آموزشی و مدیریتی آماده می‌سازد. مطالعات منجر به مدرک سطح “A” دانش کاربردی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانشی کامل و جامع از حوزه حرفه‌ای کاندید به او بدهند، همچنین آموزش روشهای تحقیق را به او بیاموزند. ضوابط اعطای مدرک، دریافت و فهم مواد درسی و نشان دادن توانایی در اجرای مستقل تحقیق است. بعلاوه، کاندیدا باید توانایی نشان دادن واضح آموخته‌ها، بصورت شفاهی و کتبی را داشته باشد.

هدف برنامه سطح “A” دانش کاربردی این است که از رشته شما درکی فراتر از سطح “B” دانش کاربردی ، با تاکید بر انجام تحقیقات اصلی، تولید یافته‌های مهم تحقیقاتی و کمک چنین یافته‌هایی به دانش عمومی  ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه شما

برنامه تحصیلی سطح “A” دانش کاربردی در IGI یک لباس آموزشی با دوخت شخصی است.  IGI پروتکلی ایجاد کرده تا سوابق حرفه‌ای همچنین اعتبارنامه‌های تحصیلی شخص را از نظر کیفیت و کمیت بررسی کرده و اعتبار تحصیلی متناسب با سطح دانش را به دانشجویان شایسته اعطا ‌کند. پس از بررسی و ارزیابی اولیه، وضعیت تحصیلی دانشجو تعریف می‌شود. این تعریف تعداد تقریبی ساعات اعتبار تحصیلی را مشخص می‌کند که کالج در جهت برنامه تحصیلی اختصاص یافته اعطا خواهد کرد.

توسعه دوره و برنامه درسی یک فعالیت مشترک بین دانشجو و مشاور تحصیلی است. برنامه درسی هر دانشجو منحصربفرد است و در نتیجه تلاش‌های دوجانبه دانشجو، کارکنان تحصیلی و مشاور تحصیلی توسعه یافته است. برای انجام الزامات برنامه تحصیلی بصورت محرز شده توسط کمیته تحصیلی، دانشجو (با استفاده از اینترنت یا منابع مورد تایید دیگر) تحقیق می‌کند تا دوره‌های دست کم ۲ کالج یا دانشگاه مورد تایید IGI که همان رشته را در مقطع سطح “A” دانش کاربردی به عنوان برنامه تحصیلی مختص دانشجو ارایه می‌کند را بررسی و انتخاب کند.

دانشجو براساس نیاز خود به کسب دانش و تسلط در اهداف تعریف شده در توضیحات و اهداف دوره، بصورت آیتم‌بندی شده در کاتالوگ دوره موسسات مورد تایید، دوره‌ها را انتخاب می‌کند. دانشجو داور اولیه دوره‌های انتخابی خواهد بود. نهایت فرایند انتخاب دوره، جلسه حضوری با مشاور تحصیلی خواهد بود. طی این جلسه، دوره‌ها و برنامه‌های درسی دانشجو محرز و تایید خواهند شد.

برنامه‌های سطح “A” دانش کاربردی در رشته‌های مختلفی در دسترس هستند و نشان دهنده توانایی دانشجو در انجام کار پیشرفته در حوزه مطالعاتی انتخابی می‌باشند. بخش برجسته این برنامه، تز سطح “A” دانش کاربردی است، یک کار اصلی پژوهشگری که نشان دهنده تسلط کاندید در رشته انتخابی است که براساس آموخته‌ها و تحقیقات اصلی بینش‌ها و یافته‌های مهمی تولید کرده و به پیشرفت تفکر و دانش در مقیاس جهانی کمک می‌کند.

مطالعات منجر به مدرک سطح “A” دانش کاربردی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تفکر و دانش جامعی از حوزه حرفه‌ای همچنین آموزش در روش‌های تحقیق به کاندید بدهد. معیار اعطای مدرک، درک موضوع و نشان دادن توانایی اجرای تحقیق مستقل توسط کاندید خواهد بود. بعلاوه، کاندید باید به روشنی توانایی نشان دادن آموخته‌ها بصورت شفاهی و کتبی را داشته باشد.

  

رشته‌های اصلی

سطح “A” دانش کاربردی فنی و مهندسی

سطح “A” دانش کاربردی علوم انسانی

سطح “A” دانش کاربردی علوم پایه

سطح “A” دانش کاربردی هنر

سطح “A” دانش کاربردی علمی و کاربردی

الزامات پذیرش

الزامات پذیرش در برنامه سطح “A” دانش کاربردی کالج IGI در زیر آورده شده‌اند (الزامات دیگر خاص رشته یا حوزه مطالعاتی شما می‌باشند):

پرکردن فرم آنلاین ثبت نام (اینجا کلیک کنید)

خلاصه رزومه‌ای از فعالیتهای آموزشی، کاری، نشر و سایر فعالیت‌های حرفه‌ای.

دارا بودن کارشناسی ارشد یا معادل آن از یک مدرسه شناخته شده یا سطح B دانش کاربردی، دارا بودن ۱۰ سال سابقه کار یا دارا بودن یک جلد کتاب تالیف شده یا سه مقاله علمی و پژوهشی در ژورنال های معتبر.

بعلاوه متقاضی ممکن است ملزم به ارسال یک یا چند مورد از موارد زیر برای تعیین صلاحیت باشد.

منابع کافی از اشخاص در جوامع حرفه‌ای و آکادمیک. در برخی مواقع کمیته مطالعات سطح “A” دانش کاربردی ممکن است به منابع بیشتری نیاز داشته باشد.

دست کم یک نمونه از تحقیق علمی یا نوشته حرفه‌ای به هر فرمت (چاپی یا الکترونیکی). برای دنبال کردن موفق مطالعات خود در مقطع سطح “A” دانش کاربردی ، دانشجو باید تحقیق، پایان نامه، کمک به نوشته‌های حرفه‌ای یا علمی و سایر تجربیات حرفه‌ای یا آکادمیک مربوط به ارزشیابی ظرفیت خود را بطور کامل تشریح کند.

نکته: دانشجویانی که موقعیت APC کاندیدای شرکت در دوره آمادگی کالج به آنها اعطا شده می‌توانند مجاز به اصلاح پروتکل بالا باشند

 

ثبت نام آنلاین