برگزاری همایش های آرایشی، زیبایی و سلامتی
خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

برگزاری همایش های آرایشی، زیبایی و سلامتی

$0
دسته‌بندی‌ها:

درباره این دوره

برگزاری همایش های آرایشی، زیبایی و سلامتی

سالن های زیبایی فرصت های خوبی برای برندشدن و گسترش کسب و کار هستند، و این به خاطر نوع خدمتی است که ارائه می دهند، کمتر دچار رکود اقتصادی می شوند و همیشه مشتریان خودشان را دارند.

در طبقه بندی جهانی انجام شده، آرایشگری شادترین شغل دنیا شناخته شده است و شغل جذابی می باشد. اما این شغل نیز مانند هر شغل دیگری ارتباط تنگاتنگی با هنر و فنون بازاریابی و مدیریت کسب و کار دارد.

متاسفانه فرصت بی نظیر این شغل معمولا از سمت فعالان در حوزه آرایشگری نادیده گرفته میشود و خیلی زود نام سالن از ذهن ها پاک می شود .

چرا این اتفاق می افتد؟ مگر نه اینکه کسی که در این کار سرمایه گذاری می کند انتظار دارد که تا مدتهای طولانی بازده داشته باشد و سرمایه اش بچرخد؟ مگر نه اینکه همواره تلاش می کند مشتریان جدیدی جذب کند و مشتریان قبلی خود را وفادار نگه دارد تا تعدد مراجعه مشتریان ، آنها را به سود دلخواه برساند؟ از سوی دیگر اختلافات و شکایات فی ما بین پرسنل و مدیران سالن های زیبایی به حدی افزایش داشته است که درصد قابل توجهی از شکایات وزارت کاروتامین اجتماعی را به خود اختصاص داده است .

اکثر پرسنل درصدی سالن ها که در جذب و ماندگاری مشتریان نقش کلیدی را اجرا می نمایند به خاطر عدم برنامه ریزی و مدیریت اصولی از سوی مدیران بالادستی خود، خیلی زود نسبت به ترک محل کار خود اقدام و در سالن رقیب مشغول به کار می شوند. و یا با شکایت در اداره کار و سازمان تامین اجتماعی موجبات پرداخت جرایم و خسارات را برای مدیران سالن های زیبایی فراهم می آورند. و اینجاست که به مرور زمان از طول عمر سالن های زیبایی کاسته می شود.

 

به نظر شما راهکار مناسب چیست ؟

چه برنامه ریزی می تواند شب عید رویایی را برای سالن شما رقم بزند ؟

با افتخار شما را دعوت مینمایم ، که در رویداد بزرگ آرایشگران برتر ایران، با حضور بزرگترین اساتید حوزه کسب و کار، با محوریت، توسعه کسب و کار در سالنهای زیبایی، برندسازی، بازاریابی، روابط کار و منابع انسانی، متقاعد سازی مشتریان و موفقیت حضور به هم رسانید.

 

با ارائه گواهینامه بین المللی

ویژگی های همایش مدیریت نوین سالن های زیبایی
آموزشهای اختصاصی و کاربردی ویژه سالنهای زیبایی

اجرای ١٠٠ درصد مهارت ها توسط شرکت کنندگان

بیش از ٩٠ میلیون تومان صرفه جویی در هزینه ها و جرایم روابط کار، تامین اجتماعی و بازاریابی

حضور مدیران برتر حوزه زیبایی جهت افزایش و بهبود ارتباطات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاور فارسی زبان ما با شماره تلفن ۰۰۳۷۲۸۱۹۳۳۸۰۳ (در واتس اپ) در تماس بگیرید.