خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

 

منابع کتابخانه

فقط با یک کلیک یا یک جستجوی کوتاه، کالج منبع غنی از مواد تحقیقاتی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. با دسترسی به کاتالوگ اتحادیه جهانی که توسط بیش از ۹۰۰۰ موسسه عضو ساخته و نگهداری شده، دانشجویان IGI با اطمینان می‌توانند ابزار جستجوی عالی برای برنامه‌های مطالعاتی خود داشته باشند.

کتابخانه آنلاین IGI دارای هزاران رکورد با کیفیت، هزاران کتاب الکترونیک، ده‌ها پایگاه داده و هزاران مقاله با متن و عکس کامل است. با دسترسی به بیش از ۴۰ پایگاه داده و ۵۶۲ ماهنامه با متن کامل (برخی از ماهنامه‌های موجود) مطمئنا می‌توانید اطلاعات مورد نیاز برای پروژه تحقیقاتی یا تکلیف خود را بیابید. دارایی‌های کتابخانه آنلاین IGI پیوسته بروز می‌شوند. هر دقیقه یک رکورد به کتابخانه اضافه می‌شود و اطمینان می‌دهد که مواد تحقیقاتی موجود کاملا بروز و همگام با جهان به سرعت درحال تغییر هستند. منابع موجود بازه‌ای هزاران ساله داشته و تقریبا از هر بیان انسانی می‌باشند.

 

منابع موجود از الواح سنگی تا کتاب‌های الکترونیکی، ضبط MP3ها، دی وی دی‌ها و وب‌سایت‌ها است. فارغ از اینکه یک آیتم بصورت فیزیکی یا دیجیتالی نگهداری شده باشد، محبوب یا از نوع خود باشد، یکپارچگی رکورد آن با ورود اعضای فهرست کننده حفظ شده است. کاربران کشف خواهند کرد که بسیاری از سوابق دارای جلد تصویری، فهرست، مرور، خلاصه و سایر اطلاعات توصیفی هستند. معمولا اطلاعات کتابخانه‌ای به رکوردها متصل هستند. کاربران به سرعت می‌توانند ارتباط رکوردها را ارزیابی کرده و تصمیم بگیرند آیا این منبع درست است و ببینند آیا می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند یا خیر.