خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

توضیحات اجمالی

این یک باور معمول است که مدرک دانشگاهی باعث بهبود قابلیت عرضه خود و پتانسیل درآمد شما می‌شود. پس چرا دانشجویان زیادی نمی‌توانند کالج یا دانشگاه را به پایان رسانده یا در مرحله کارشناسی متوقف می‌شوند؟ پاسخ، زمان، فاصله و پول است. برنامه‌های آموزش از راه دور IGI بوسیله برنامه‌های تحصیلی با سرعت دلخواه، آنلاین و قابل پرداخت مخصوص بزرگسالان به این مشکل رسیدگی کرده است. یک مدرک دانش کاربردی می‌تواند قدرت درآمد شما را به شکل قابل توجهی در طول زندگی تقویت کند. افراد شایسته فرصت‌ها و ارتقاهای کاری را از دست می‌دهند صرفا به این دلیل که دانش کاربردی یا مدرک دانشگاهی ندارند. آینده خود را متوقف نکنید، امروز روی آینده خود سرمایه‌گذاری کنید!

 

گرفتن مدرک بصورت آنلاین یا از طریق آموزش از راه دور با IGI به شدت جالب است: 

• هر وقت راحت بودید روی تکالیف خود کار کنید

• در خانه یا محل کار مطالعه کنید

• بصورت آنلاین هر زمان که نیاز داشتید به منابع یادگیری دسترسی داشته باشید

• دوره‌هایی را تعیین کنید که بیشتر به شما مربوط می شوند

• برای سوابق کاری خود اعتبار کسب کنید

 

اما گرفتن مدرک از طریق آموزش از راه دور برای همه مناسب نیست. باور اشتباه یا افسانه‌ای در مورد برنامه‌های آموزش از راه دور وجود دارد که این برنامه‌ها آسان‌تر از دوره‌های سنتی هستند. واقعیت این است که نرخ ترک تحصیل برنامه‌های آموزشی آنلاین معمولا ۲۰ درصد بالاتر از برنامه‌هایی است که بصورت سنتی ارایه می‌شود. برخی چالش‌هایی که دانشجویان در آموزش از راه دور با آن روبرو می‌شوند در خصوص نظم، سازماندهی و استقلال است. در یک برنامه آموزشی سنتی، با یک استاد ملاقات می‌کنید یا در کلاس حضور می‌یابید، این مساله شما را مجبور می‌کند تکالیف خود را انجام داده و درس‌ها را مرور کنید.

از آنجایی که برنامه‌های IGI با سرعت شخصی هستند، دانشجویان باید خود را منظم کنند تا خود را وادار به انجام کارها کنند و مهلت تعیین کنند تا مطمئن شوند که تکالیف آنها پیشرفت می‌کند. دانشجویان IGI آزادی بیشتری از نظر محتوای تکالیف خود دارند، از طرف دیگر به میزان بیشتری سازماندهی نیاز دارند. به دلیل طبیعت آموزش از راه دور، دانشجویان باید برای خواندن مطالب به تنهایی و کار مستقل روی تمرینات راحت باشند.

برای کمک به دانشجویان و بالا بردن نرخ فارغ‌التحصیلی، IGI به هر دانشجو دسترسی به بخش دانشجوی آنلاین می‌دهد. بخش دانشجوی آنلاین این موارد را در اختیار دانشجو می‌گذارد:

• دسترسی به دستورالعمل‌ها و فرمت‌های دوره‌های فرعی،
• تقویت تکالیف با تاریخ برنامه‌ریزی شده تکمیل آن،
• بخش آپلود/پست کردن تکالیف،
• مرور نمرات/ کارنامه
• ارسال پرسش یا پیام به بخش خدمات دانشجو و یا مشاور،
• شروع اولین فاز برنامه برای ایجاد برنامه درسی،
• دسترسی به کتابخانه آنلاین IGI

تحقیقات می‌تواند در کتابخانه آنلاین IGI انجام شود که در آن دسترسی کامل به هزاران مجله و ماهنامه وجود دارد، هزاران منبع متنی کامل. این روشی سریع و راحت برای شروع تحقیق در هر عنوان یا رشته‌‌ای از برنامه درسی شما است. برنامه شما اصولا از طریق مطالعه و تحقیق مستقل است. درست همانند یک کلاس درست سنتی، کتاب متنی دوره شما (یا هر منبع دیگری) منبع اصلی شما خواهد بود.

ارزیاب شما، کار یا تکالیف انجام شده از کتاب یا بکارگرفته شده از کتاب در یک تمرین یا پروژه عملی را بررسی می‌کند (اگر کار شما به رشته‌ مطالعاتی شما مرتبط است، این روش می‌تواند برای شما مناسب باشد). نمره شما حاصل ارزیابی تکالیف و آزمونی است که بصورت شفاهی از طریق تلفن انجام خواهد شد یا بوسیله ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد. هیچ مهلت واقعی یا ترمی وجود ندارد که بر آن اساس حرکت کنید و شما با سرعت خودتان کار می‌کنید. تنها لازم است یک زمانبندی مطالعاتی تعیین کنید و آنرا بروز رسانی کنید. در صورت وجود تاخیر یا عقب افتادگی، کافی است با اصلاح زمانبندی، تکالیف خود را ارسال کنید.

برنامه درسی که انتخاب می‌کنید از برنامه استاندارد اصلاح می‌شود تا مطابق علاقه و اهداف شما باشد. هدف ما این است که شما را از نقاط قوت و ضعف خودتان آگاه کنیم و اجازه دهیم برنامه شما شامل مهارت‌ها و دانشی باشد که شما نیاز دارید تا به اهداف شخصی و حرفه‌ای خود برسید.

در IGI در واقع شما برنامه درسی خودتان را از دوره‌هایی می‌سازید که مناسب اهداف شخصی و حرفه‌ای شما هستند. مشاورتان مطمئن می‌شود که برنامه درسی شما مناسب رشته‌ شما و مطابق با هنجارهایی پذیرفته شده بصورت عمومی است. اولین کار شما انتخاب دوره‌های مناسب و یادگیری در مورد حرفه‌هایی است که می‌خواهید در آن مورد مطالعه داشته باشید.

سپس ممکن است بخواهید جستجوی آنلاینی برای برنامه‌تان داشته باشید و به چند برنامه درسی نگاهی بیاندازید. بزودی می‌آموزید که بسیاری از دوره‌های ارایه شده در موسسات مختلف اگر یکسان نباشند، مشابه هستند. کار شما این خواهد بود که تعداد مورد نیاز از دوره‌های رشته خود و یک عنوان تحقیقاتی برای پایان نامه خود انتخاب کنید. تعداد دوره‌ها به تجربه، اعتبار انتقالی و اهداف حرفه‌ای بستگی دارد. وقتی برنامه درسی شما تعیین و دوره‌های شما انتخاب شد، باید روی دوره‌های‌تان کار کنید. در ابتدا، ما لیستی از دوره‌ها به دانشجو نمی‌دهیم تا از بین آنها انتخاب کند چون کالج از شما می‌خواهد سایر برنامه‌های داخلی و بین‌المللی را مقایسه کنید.

در صورتی که برای طراحی برنامه درسی خود به مشاوره نیاز داشتید، براساس موقعیت خاص و اهداف شغلی شما یک برنامه به شما معرفی می‌شود. با این حال، بهتر است زمان بگذارید و برنامه‌های دیگر را هم بررسی کنید تا از آنچه که در دسترس است بیشتر آگاه باشید.