خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

دوره‌های باز
دوره‌های تحت عنوان «باز» به رایگان در اختیار عموم هستند. ماموریت و بینش IGI براساس بیانیه حقوق بشر تاسیس شده که آموزش را یک حق انسانی می‌داند. IGI با تهیه مواد آموزشی، دوره‌های دانشگاهی و تحقیقات آکادمیکی که در دسترس عموم هستند سهم خود را ادا می‌کند. برای دیدن تمام دوره‌های باز یا رایگان اینجا را کلیک کنید. اشتراک‌گذاری دانش مولفه‌ای حیاتی در رشد و پیشرفت امنیت ما به روشی پایدار و مسئول است. بینش ما با بینش ابتکار دسترسی باز بوداپست و بیانیه دسترسی باز به دانش و آموزش سازگار است. اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار دسترسی باز.

برنامه درسی باز

فلسفه آموزش IGI یک برنامه درسی باز را دنبال می‌کند تا واقعا به هر دانشجو همانند یک فرد رسیدگی کند. در یک برنامه باز، دانشجویان نخست نقاط قوت و ضعف خود در محدوده کار فعلی خود را مشخص کرده، پیش از انتخاب دوره‌های بهینه برای برنامه درسی یا لیست دوره خود، آرزوهای آتی خود را در نظر می‌گیرند. فرصت‌های بازار موجود در رشته، صنعت و منطقه جغرافیایی جزو ملاحظات کلیدی هستند.

شرکت در اقتصاد جهانی دیگر با مرزهایی جغرافیایی یا محیط اطراف شما محدود نیست، همانطور که توسط دانشجویان IGI نشان داده شده برخی از هزاران مایل دورتر به تحصیل می‌پردازند. دانشجویان محدود به دوره‌های زیر نیستند. هیچکدام از این دوره‌ها الزامی نیست. در فاز نخست برنامه IGI ممکن است دانشجویان تصمیم بگیرند یک یا چند دوره زیر را به عنوان بخشی از برنامه درسی آکادمیک یا لیست دوره خود اضافه کنند ضمن اینکه از کتابخانه آنلاین IGI با هزاران مرجع، مجله و ماهنامه کامل و کتاب برای تکمیل مواد آموزشی خود استفاده می‌کنند. 

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه درسی.

تفاوت بین دانشجویان IGI و دانشجویان دانشگاه‌های سنتی
برنامه‌های کالج بین‌المللی ایران گرجستان برای بزرگسالانی که سالها سابقه کار دارند و متخصصان کاری است. برعکس، دانشگاه‌های حضوری افراد ۱۸ تا ۲۱ ساله را جذب می‌کنند که اهداف زندگی و بلندپروازی‌های آنها هنوز محرز نشده است. این مساله بخصوص در مقطع کارشناسی درست است. IGI با هیچ کدام از این مدارس سنتی رقابت نمی‌کند. دانشجویان IGI می‌دانند که هستند، دقیقا می‌دانند چه کاری می‌خواهند انجام بدهند و به چالش‌ها و پاداش های یادگیری علاقمند هستند. به همین دلیل، اغلب انگیزه بیشتری نسبت به دانشجویان دانشگاه‌های سنتی دارند. بعلاوه، دانشجویان IGI مزیت‌های قابل توجهی از تجربه حرفه‌ای خود بدست می‌آورند. نه تنها می‌توانند از دانشی که طی فعالیت شغلی خود کسب کرده‌اند سود ببرند، بلکه می‌توانند اعتبار بدست آورده را برای آنچه که قبلا در جهت برنامه آموخته‌اند اعمال کنند.

نام دوره ها:

برنامه سطح “A”

برنامه سطح “B”

برنامه‌ سطح “C”

برنامه‌ سطح “D”

برنامه‌ سطح “P”

برنامه‌ گواهینامه طلایی “IGC”

برنامه‌ گواهینامه نقره ای “ISC”

برنامه‌ گواهینامه برنز “IBC”