خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

 

انجمن فارغ‌التحصیلان IGI

بازگشت شما به IGI را خوشامد می‌گوییم
انجمن فارغ‌التحصیلان بین‌المللی کالج بین‌المللی ایران جورجیا توسط فارغ‌التحصیلان این کالج تاسیس شده. ما که نماینده فارغ‌التحصیلانی از سرتاسر جهان هستیم وسیله‌ای فراهم می‌کنیم تا ارتباط فارغ‌التحصیلان با هم و با کالج برقرار بماند. فارغ‌التحصیلانی با علایق مشابه می‌توانند ایده‌های خود را به اشتراک گذاشته و با هم کار کنند. تمام فارغ‌التحصیلان برنامه‌های IGI واجد شرایط عضویت، خدمات و مزایای انجمن فارغ‌التحصیلان هستند.
با ما در تماس باشید، اگر اخیرا نقل مکان کرده‌اید یا شماره تلفن شما تغییر کرده ما را در جریان بگذارید. همچنین، اگر ایمیل کاری از شما داشته باشیم خوشحال خواهیم بود که شما را به خبرنامه ماهیانه اضافه کنیم. با فرستادن یک ایمیل به  info@igicollege.com ما را در جریان بگذارید.
برای دیدن صفحه رسمی انجمن فارغ‌التحصیلان اینجا را کلیک کنید.

پرداختی فارغ‌التحصیلان
مانند بسیاری از کالج‌ها یا دانشگاه‌های خصوصی، پرداختی سالانه سنگ بنای کالج بین‌المللی ایران جورجیا است. این بودجه باعث کاهش وابستگی کالج به درآمد شهریه می‌شود ضمن اینکه تلاش می‌کند آموزش برای کسانی که به دنبال روشنگری هستند کم‌هزینه‌تر شود. توانایی ما در تمرکز بر یک آموزش با کیفیت برای دانشجویان تا حدی بوسیله کمک‌های فارغ‌التحصیلان، دوستان، هیات علمی، کارکنان و متولیان ما ممکن شده است. پشتیبانی پیوسته ما را قادر می‌سازد نیازهای آموزشی فعلی و آتی دانشجویان خود را فراهم کنیم.
با اینکه کد مالیاتی فعلی مشوق مزایای ملموس پرداختی خیریه است، پاداش‌های ناملموس آن بزرگتر هستند. شخص پرداخت کننده می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاری خود در IGI را از طریق تعامل با دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، هیات علمی و سایر کمک کننده‌ها بررسی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های مختلف کمک، لطفا یک ایمیل به آدرس info@igicollege.com ارسال کنید.

 

الزامات گرفتن افتخارنامه در IGI
در IGI ما به فارغ‌التحصیلان خود بسیار افتخار می‌کنیم.
می‌دانیم که آنها به سختی تلاش کرده‌اند تا نه فقط یک برنامه تحصیلی با کیفیت را به پایان برسانند، بلکه حین تلاش‌ها و فداکاری‌های خود، به بهبود کیفیت زندگی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند کمک کرده‌اند.
به همین دلیل مناسب می‌دانیم ضوابط مورد استفاده هیات علمی کالج بین‌المللی ایران جورجیا در خصوص اعطای افتخارنامه به دانشجویان خاص را به اطلاع خانواده آموزشی IGI برسانیم. الزامات اظهار شده غیرفراگیر برای کسب با افتخار مدرک از IGI:
۱٫ داشتن حداقل معدل ۳٫۷۵
۲٫ داشتن توصیه نامه خاص از مشاور تحصیلی برای دریافت افتخارنامه
۳٫ منتشر کردن دست کم یک مقاله از برنامه درسی. انتشارات را می‌توان به چندین روش انجام داد:
• انتشار یک کتاب چاپی: ارسال یک نسخه از جلد کتاب با ذکر نام و توضیحات مختصری در مورد کتاب چاپ شده.
• مقاله منتشر شده در مجله /مجلات تخصصی: ارسال یک نسخه از سند که نام نویسنده و نویسنده‌های همکار را نشان می‌دهد.
• راهنمای روندهای رسمی: ارسال نسخه‌ای از صفحه جلد با ذکر نام و خلاصه‌ای از راهنما و هدف دنبال شده.
• شرکت در کنگره‌ها: نشان دادن اینکه دانش کسب شده از طریق برنامه IGI در یک کنگره شناخته شده‌ی بین‌المللی ارایه شده است. شرح حال گنگره که تایید کننده شرکت شخص در آن است و خلاصه‌ای از بکارگیری دانش ذکر شده در آن کنگره را ارسال فرمایید.
۴٫ نشان دادن اینکه از طریق مطالعات در برنامه IGI دانشجو اثر مثبت و چشمگیری بر جامعه، شهر یا کشوری که در آن زندگی می‌کند گذاشته است. در مورد اینکه چگونه عملکرد فرد بر جامعه تاثیر مثبتی داشته توضیحاتی را ارسال کنید. برای پشتیبانی چند مثال هم بزنید.
۵٫ گرفتن حق امتیاز: یک کپی از مدرکی را ارسال کنید که نشان می‌دهد دانشجو حق امتیاز را ثبت نام کرده، همچنین توضیح خلاصه‌ای در مورد حق امتیاز و چگونگی ارتباط آن با برنامه درسی که دانشجو در IGI گذرانده ارسال کنید.
۶٫ راه‌اندازی یک موسسه، شرکت، NGO، بنیاد جدید و غیره: ارسال مستندات لازم که نشان می‌دهد دانشجو بخشی از شرکت یا سازمان مربوطه است. بصورت خلاصه توضیح دهید چگونه دانش کسب شده طی برنامه به دانشجو امکان تاسیس یک نهاد جدید را داده است.
وقتی مستندات تشریح شده در بالا را ارسال فرمودید، هیات تحصیلی اعطا یا عدم اعطای افتخارنامه به نامزد مورد نظر را ارزیابی و تعیین خواهد کرد. اگر ارزیابی مثبت بود، هیات تحصیلی یکی از سه سطح افتخار را منصوب خواهد کرد
• خوب
• ممتاز
• با درجه عالی
در صورت تایید، این افتخارنامه‌ها در دیپلم دانشجوی IGI آورده خواهند شد.