دوره نرم افزار ساخت مدلهای سه بعدی (۳DMAX)
خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

دوره نرم افزار ساخت مدلهای سه بعدی (۳DMAX)

$250

درباره این دوره

دوره آموزشی نرم افزار ۳DMAX
معرفی نرم افزار ۳DMAX
نرم افزار ۳DMAX نرم افزاری است که قابلیت بعد بخشیدن به اجسام ، اشکال و تصاویر را برای کاربران مهیا کرده است . این قابلیت می تواند به ایده ها و طرح های ذهنی افراد جان بخشیده و به تجسم آن قبل از تولید کمک کند .نرم افزار ۳DMAX یکی از بهترین ، کامل ترین و کاربردی ترین نرم افزارها در حوزه سه بعدی سازی به شمار می رود . این نرم افزار بواسطه قابلیت های بسیار زیادی که برای کاربران فراهم می آورد در ردیف پر کاربردترین نرم افزارهای روز دنیا در بسیاری از حوزه های کاری قرار گرفته است .

 

تاریخچه نرم افزار ۳DMAX
نرم افزار ۳DMAX اولین بارتوسط Gray Yost با قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل داس به بازار ارائه شد . این نرم افزار در گذر زمان در قالب ورژن های جدید ، تحت عناوین مختلف با قابلیت های جدید به بازار ارائه می شد و در نهایت پس از این که امتیاز آن به صورت کامل توسط شرکت Auto desk خریداری شد فرمت نامگذاری آن نیز به صورت ثابت در آمده و در حال حاضر آخرین نسخه نرم افزار ۳DMAX با عنوانAutodesk 3DSMAX در بازار موجود می باشد .

 

کاربردهای نرم افزار۳DMAX
نرم افزار ۳DMAX با توجه به قابلیت های بسیار زیادی که در عرصه شبیه سازی و مدل سازی های سه بعدی دارد در عرصه بسیاری از شاخه های دیگر به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . در این بخش به برخی از این رشته های و شاخه ها اشاره خواهیم کرد .
اهمیت کاربرد نرم افزار ۳DMAX در رشته طراحی صنعتی : با توجه به قابلیت هایی که بواسطه استفاده از نرم افزار ۳DMAX در اختیار کارشناسان طراحی صنعتی قرار می گیرد ، این متخصصان می توانند به درک عمیق ، دقیق و کاملی از طرح مورد نظر قبل از ورود به مرحله تولید برسند . با توجه به این که پروسه تولید طرح اولیه می تواند بسیار زمان بر بوده و نیازمند صرف هزینه و انرژی زیادی می باشد استفاده از این نرم افزار می تواند منجر به صرفه جویی در زمان ، انرژی و هزینه شود .
اهمیت کاربرد نرم افزار ۳DMAX در رشته معماری : نرم افزا ر۳DMAX یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای سه بعدی سازی در رشته معماری است. این نرم افزار برای مهندسان معماری امکان ارائه طرح اولیه برای مشتریان را فراهم می آورد و به تجسم طرح مورد نظر در ذهن ممخاطبان کمک بسیاری می کند . معماران بااستفاده از نرم افزار ۳DMAX می توانند در زمینه جلب اعتماد مشتریان گامی موثر و مفید بردارند .
اهمیت کاربرد نرم افزار ۳DMAX در ساخت انیمیشن و جلوه های ویژه سینمایی : ساخت انیمیشن های سه بعدی جذاب که به نسل جدید انیمیشن معروف هستند یکی دیگر از موارد استفاده از نرم افزار ۳DMAX به شمار می رود .
اهمیت کاربرد ۳DMAX در طراحی طلا و جواهر: در رشته طراحی طلا و جواهر نیز مانند بسیاری دیگر از رشته هایی که به آن ها اشاره شد استفاده از یک نرم افزار سه بعدی سازی پیشرفته مانند ۳DMAX می تواند به میزان قابل توجهی منجر به صرفه جویی در زمان ، انرژی و هزینه های مورد نیاز شود .

 

مزایای آموزش ۳DMAX
نرم افزار ۳DMAX نرم افزاری بسیار پر مخاطب و پر کاربرد می باشد . با توجه به این که استفاده از نرم افزار هایی که می توانند شبیه سازی های سه بعدی انجام دهند می توانند تاثیر چشم گیر به سزایی در ارزیابی بسیاری از پروژه ها قبل از اجرا داشته باشد و در همچنین در انجام اصلاحات موردنیاز قبل از اجرای پروژه نیز بسیار مثمر ثمر خواهد بود .
استفاده از نرم افزارهای سه بعدی سازی از قبیل ۳DMAX می تواند از صرف هزینه ها ی اضافه ، زمان و انرژی مضاعف ممانعت به عمل آورد و بسیاری از اشکالات طرح را پیش بینی و قبل از اجرا اصلاح نماید .

 

قابلیت های نرم افزار ۳DMAX و ویژگی های خاص نرم افزار ۳DMAX
در این بخش به برخی از مهمترین و برترین ویژگی های نرم افزار ۳DMAX که منجر به برتری آن نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه شده است اشاره خواهیم کرد .
یکی از ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فرد نرم افزار ۳DMAX که با عث شده این نرم افزار درهر شاخه و رشته مورد استفاده قرا ربگیرد قابلیت اجرای طرح های مختلف دراین نرم افزار است . این نرم افزار با استفاده از ابزارهای متنوع و متعددی که در نوار ابزار خود دارد قابلیت اجرای هر نوع طرح سه بعدی در هر سایز و اندازه و با هر جنس و رنگ را دارد .
یکی دیگر از ویژگی های بسیار منحصر به فرد نرم افزار ۳DMAX که منجر به جذب کاربران بیشتری در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه شده است قابلیت کار بر روی پروژه هایی است که با استفاد ه از نرم افزارهای دیگر انجام و اجرا شده اند .
یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار طراحی سه بعدی ۳DMAX برخورداری از ابزارهای کامل و حرفه ای است .
یکی دیگر از ویژگی های برنامه ۳DMAX قابلیت استفاد هاز پلاگین قدرتمندی مانند V ray است .
قابلیت اضافه کردن انواع متریال مورد نظر با توجه به رشته تخصصی کاربران نیز یکی دیگر از ویژگی های بارز نرم افزار ۳DMAX است .
یکی دیگر از ویژگی ها و قابلیت های بسیار منجصر به فرد نرم افزار ۳DMAX که آن را نسبت به سایر برنامه های مشابه ممتاز نموده است قابلیت متحرک سازی ، افزودن نورو صدا است .
محیط جذاب و کاربر پسند این برنامه نیز یکی دیگر از فاکتورهایی است که این برنامه را در مقایسه با سایر انواع نرم افزارهای مشابه پر کاربر تر کرده است .
و در نهایت وجود آموزش ها و دستورالعمل های جامع و کامل به منظور استفاد ه از این نرم افزار به زبان های انگلیسی و فارسی نیز منجر به افزایش تعداد کاربران این نرم افزار شده است .
بازار کار متخصصان ۳DMAX و میزان درآمد متخصصان ۳DMAX
با توجه به گسترده گی کاربرد نرم افزار۳DMAX آموزش حرفه ای این نرم افزار می تواند افق های کاری بسیاری را پیش روی ۳DMAX کاران متبحر بگشاید . ۳DMAX کاران حرفه ای می توانند در شرکت های معماری ، در زمینه طراحی طلاو جواهر ، در زمینه طراحی و ساخت انیمیشن و بسیاری موارد دیگر فعالیت کرده و مشغول به کار شوند. همچنین این افراد می توانند به صورت پروژه ای با شرکت و سازمان های بزرگ همکاری نمایند .
یک ۳DMAX کار حرفه ای با توجه به ساعات کاری و همچنین میزان تبحر و تخصص خود می تواند درآمد قابل قبول و در برخی موارد بسیار بالایی داشته باشد . بنابراین سطح درامد ۳DMAX کاران با توجه به میزان تخصص ، تبحر و ساعات کاری قابل قبول و مطلوب است .

 

دوره های آموزشی ۳DMAX
با توجه به کاربرد وسیع و گسترده نرم افزار سه بعدی سازی ۳DMAX در بسیار یاز شاخه های هنر و صنعت که منجر به رونق بازار کار این مهارت شده است و همچنین درآمد مطلوب این متخصصان این حرفه در سال های اخیر دوره های آموزشی ۳DMAX با استقبال بسیار چشمگیر متقاضیان مواجه شده است . برخی از این متقاضیان در راستای کسب مهارت هر چه بیشتر برای ورود به بازار کار و برخی دیگر در راستای افزایش توانایی های خود به منظور کسب استقلال در حوزه فعالیت خود برای شرکت در این ودوره های آموزشی اقدام می کنند.
با توجه به استقبال چشمگیر متقاضیان از دوره های آموزشی ۳DMAX برخی از مراکز معتبر آموزشگاهی از جمله کالج ایران جورجیا در راستای پاسخ گویی به نیاز متقاضیان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ۳DMAX کرده اند .
فراگیران با شرکت در دوره های آموزشی کالج ایران جورجیا علاوه بر کسب دانش ، مهارت ، توانایی و قابلیت های مورد نیاز برای ورد به این عرصه در انتهای دوره موفق به کسب مدرک ۳DMAX حرفه ای از این مرکز نیز خواهند شد . کسب گواهینامه آموزش ۳DMAX معتبر از کالج ایران جورجیا می تواند شرایط و شانس ورود افراد به بازار کار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد .
با توجه به قابلیتهای بسیار زیاد نرم افزار ۳DMAX و کاربرد بسیار زیاد آن شرکت در دوره های آموزشی ۳DMAX به فارغ التحصیلان رشته های معماری و طراحی صنعتی و کلیه علاقه مندان به طراحی های سه بعدی به شدت توصیه می شود . لازم به ذکر است با توجه به این که کالج ایران جورجیا دوره های آموزشی خود را در قالب بسته های آموزشی به فراگیران ارائه می دهد فراگیران می توانند با صرف کمترین زمان و انرژی و هزینه های معقول دوره آموزشی۳DMAX را گذرانده و موفق به اخذ مدرک معتبر ۳DMAX شوند .