خوش آمدید
تماس 0037281933803
09031003345 ما را دنبال کنید
بالا

کلیات

علم هنوز باید مکانیزم دقیقی را برای آموزش شخص کشف کند. با این حال، تایید شده که عمل یادگیری بیشتر درون‌زاد (از درون) است تا برون‌زا. این حقیقت، در کل منطق پشت «یادگیری از راه دور» و تمام برنامه‌های تحصیلی ارایه شده توسط کالج‌ است.

500+
رشته آموزشی
5
سطح آموزشی

خدمات کالج‌ IGI

هدف اصلی ما در کالج بین‌المللی ایران گرجستان (IGI) آماده‌سازی دانشجویان بزرگسال برای رسیدن به نیازهای فردی‌شان است. به همین دلیل، برنامه‌های تحصیلی ما منعطف هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به سرعت به پایان برسند. 

برنامه‌های ما دانشجویان را تشویق می‌کنند از طریق یادگیری مستقل، خواندن و تحقیق در حوزه مطالعاتی خود، شایستگی خود را نشان دهند. کالج IGI در گرجستان فرصت‌های آموزشی به بزرگسالان سرتاسر دنیا ارایه می‌کند تا بتوانند با استفاده از پتانسیل خود برای مدیریت توسعه فرهنگیِ جهانی شخصیِ خود، خود را بهتر کنند. این کار از طریق ارزیابی اعتبارنامه‌های آنها در راستای یک مدرک دانش کاربردی تحقق یافته و همچنین بر قابلیت عملکرد پایدار مبتنی بر نتایج دلالت دارد. محور اصلی چنین فلسفه‌ای، دانش خودآموخته و اطلاعات، بدون فضایی برای کنارگذاشته شدن است که در یک سیستم یادگیری از راه دور مبتنی بر آموزش بزرگسالان و روش یکپارچه برای مطالعه همه‌چیز تعبیه شده است. هدف نهایی این الگو، تقویت یادگیرندگان، کمک به آنها در سود بردن از طیف گسترده‌ای از منابع جهان به منظور حذف زنجیره فعلی فقر و محدودیت است. بدین منظور، بسته به شرایط، جدای از سیستم‌های مجاز سنتی که باعث محدویت و قابل زوال هستند، دانشجویان می‌توانند سوابق خود را به یک مقیاس رشد تبدیل کنند که توسط خودشان به پیش رفته و پیوسته در حال حرکت است. در کالج IGI این مساله از طریق تجربیات، بازرسی‌ها، کار عملی و یا آزمون‌ها، به واقعیتی خام در خصوص و شیوه‌ی حقوق بشر و اجتماع، مطابق با خصایص فردی هر دانشجو تبدیل خواهد شد. همه‌چیز در زمینه‌ای رخ می‌دهد که دارای تنوعی با بیش از هزاران متن و منبع فهرست کتاب به بیش از دهها زبان مختلف است، ضمن اینکه علاوه بر یک شبکه جهانی از همکاران و انجمن‌ها در حوزه‌های مختلف تحصیلی، مشاورانی با مدرک دکترا و تخصص در توسعه انسانی بر فرایندهای یادگیری نظارت می‌کنند، بطوری که آنها می‌توانند با آرامش و هماهنگی رضایت و پیشرفت بشری را به هم برسانند.

تفاوت کالج IGI

ترکیب اصول متضمن «خود آموزی» دانشجو، (با راهنمایی)، ایجاد اشتراکی برنامه درسی منحصر به هر دانشجو، و انعطاف در زمان و مکان مطالعات از نظر ما محیطی ایده‌آل برای یادگیری فراهم می‌کند. این برنامه با هدف برآوردن نیازهای فردی و توسعه شخصی برای هر دانشجو ساخته شده است. موسسه بین‌المللی ایران گرجستان (IGI) موسسه‌ای برای یادگیری تجربی و آموزش غیرسنتی از راه دور است. هیچ کلاس درسی وجود ندارد و حضور شما الزامی نیست.

هدف IGI

هدف کالج بین‌المللی ایران گرجستان (IGI) به شرح زیر است:
• آماده‌سازی تحصیلی با بالاترین کیفیت ضمن رسیدگی به نیازهای یادگیرندگان بزرگسال با ایجاد برنامه‌های تحصیلی در یادگیری مبتنی بر خروجی و ارایه برنامه‌هایی در یک چارچوب زمانی سریع
• ترغیب آزادی بررسی و تبادل آزاد ایده‌ها بین یادگیرندگان، هیات علمی، مدیران و کارکنان کالج بین‌المللی ایران گرجستان (IGI)
• ترکیب تئوری و عمل که متخصصانی را برای مسئولیت‌های رهبری آماده می‌سازد؛
• ارایه پشتیبانی لازم به یادگیرندگان برای تکمیل موفق برنامه مطالعاتی و فائق آمدن بر هرگونه نقص در اتمام برنامه
• حفظ شهرت عالی ما
• وفاداری به حق آموزش آنگونه که در بیانیه حقوق بشر تصریح شده، با ارایه جایگزینی قابل تهیه برای دستیابی به اهداف آموزشی برای طیف گسترده‌ای از افراد سرتاسر دنیا با پیش‌زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی متفاوت
• تزریق حس اعتماد به نفس و اتکا به نفس به دانشجویان‌ در خصوص توانایی آنها در دسترسی به فرصت‌های گسترده موجود از طریق کانال‌های اطلاعاتی، اینترنت، سازمان‌های خصوصی، عمومی، غیرانتفاعی و غیردولتی در یک جامعه جهانی همیشه درحال گسترش.
• تقویت یادگیرندگان کمک به آنها در سودبردن از طیف گسترده‌ منابع از محیط جهان به منظور حذف زنجیره فعلی فقر و محدودیت‌ها
• افزایش استفاده از فناوری اطلاعات برای ماندن در صدر کالج‌‌های آموزش از راه دور.

انجمن‌ها

IGI یا اعضای آن دارای همکاری و یا عضویت در چندین انجمن هستند. در زیر لیستی آورده شده که می‌تواند برای تحقیق و یا انجام الزامات تحصیلی دانشجویان برای این برنامه مفید باشد.